login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
KKS KURÓW - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
Rolnik Skąpa - LKS Masłowice
2:3
KKS KURÓW - GKS Czastary
1:3
Skrzynex Łaszew - Prosna Wieruszów
2:0
KS Osiek - Warta II Działoszyn
0:3
Zryw Ożegów - LZS Wydrzyn
0:1
Czarni II Rząśnia - Orzeł Galewice
2:0
Słowian Dworszowice - GLKS Biała
5:2
Warta Osjaków - Start Łubnice
1:0
Ostatnie spotkanie
KKS KURÓW
1:3
GKS Czastary
2015-08-30, 15:00:00
relacja »
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Seniorzy
Kadra
Statystyki drużyny
Statystyki Ligowe
Terminarz
Tabela
O klubie
Zarząd
Sponsorzy
Galeria
Galeria zdjęć
Filmiki z meczów
Archiwum
Archiwum danych
Wyniki
Ostatnia kolejka 3
Rolnik Skąpa
2:3
LKS Masłowice
KKS KURÓW
1:3
GKS Czastary
Skrzynex Łaszew
2:0
Prosna Wieruszów
KS Osiek
0:3
Warta II Działoszyn
Zryw Ożegów
0:1
LZS Wydrzyn
Czarni II Rząśnia
2:0
Orzeł Galewice
Słowian Dworszowice
5:2
GLKS Biała
Warta Osjaków
1:0
Start Łubnice
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
18
, wczoraj:
253
ogółem:
663 415
statystyki szczegółowe
Zegar
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
GKS Czastary
0:3
LKS Masłowice
zobacz ›
1
Rolnik Skąpa
1:2
Prosna Wieruszów
zobacz ›
1
Skrzynex Łaszew
4:1
LZS Wydrzyn
zobacz ›
1
KS Osiek
1:2
Orzeł Galewice
zobacz ›
1
Zryw Ożegów
1:4
GLKS Biała
zobacz ›
1
Czarni II Rząśnia
1:1
Start Łubnice
zobacz ›
1
Słowian Dworszowice
1:1
Warta Osjaków
zobacz ›
1
2015-08-15
KKS KURÓW
2:5
Warta II Działoszyn
relacja ›
2
LKS Masłowice
2:2
Warta Osjaków
zobacz ›
2
Start Łubnice
1:1
Słowian Dworszowice
zobacz ›
2
GLKS Biała
5:1
Czarni II Rząśnia
zobacz ›
2
Orzeł Galewice
4:3
Zryw Ożegów
zobacz ›
2
LZS Wydrzyn
1:2
KS Osiek
zobacz ›
2
Warta II Działoszyn
4:2
Skrzynex Łaszew
zobacz ›
2
GKS Czastary
1:3
Rolnik Skąpa
zobacz ›
2
2015-08-23
Prosna Wieruszów
2:0
KKS KURÓW
relacja ›
3
Rolnik Skąpa
2:3
LKS Masłowice
zobacz ›
3
Skrzynex Łaszew
2:0
Prosna Wieruszów
zobacz ›
3
KS Osiek
0:3
Warta II Działoszyn
zobacz ›
3
Zryw Ożegów
0:1
LZS Wydrzyn
zobacz ›
3
Czarni II Rząśnia
2:0
Orzeł Galewice
zobacz ›
3
Słowian Dworszowice
5:2
GLKS Biała
zobacz ›
3
Warta Osjaków
1:0
Start Łubnice
zobacz ›
3
2015-08-30
KKS KURÓW
1:3
GKS Czastary
relacja ›
4
LKS Masłowice
Start Łubnice
17:00
4
GLKS Biała
Warta Osjaków
17:00
4
Orzeł Galewice
Słowian Dworszowice
17:00
4
LZS Wydrzyn
Czarni II Rząśnia
17:00
4
Warta II Działoszyn
Zryw Ożegów
17:00
4
Prosna Wieruszów
KS Osiek
17:00
4
GKS Czastary
Skrzynex Łaszew
17:00
4
2015-09-06
Rolnik Skąpa
KKS KURÓW
16:00
5
Skrzynex Łaszew
Rolnik Skąpa
17:00
5
KS Osiek
GKS Czastary
17:00
5
Zryw Ożegów
Prosna Wieruszów
17:00
5
Czarni II Rząśnia
Warta II Działoszyn
17:00
5
Słowian Dworszowice
LZS Wydrzyn
17:00
5
Warta Osjaków
Orzeł Galewice
17:00
5
Start Łubnice
GLKS Biała
17:00
5
2015-09-13
KKS KURÓW
LKS Masłowice
15:00
6
LKS Masłowice
GLKS Biała
17:00
6
Orzeł Galewice
Start Łubnice
17:00
6
LZS Wydrzyn
Warta Osjaków
17:00
6
Warta II Działoszyn
Słowian Dworszowice
17:00
6
Prosna Wieruszów
Czarni II Rząśnia
17:00
6
GKS Czastary
Zryw Ożegów
17:00
6
Rolnik Skąpa
KS Osiek
17:00
6
2015-09-20
KKS KURÓW
Skrzynex Łaszew
15:00
7
Skrzynex Łaszew
LKS Masłowice
17:00
7
Zryw Ożegów
Rolnik Skąpa
17:00
7
Czarni II Rząśnia
GKS Czastary
17:00
7
Słowian Dworszowice
Prosna Wieruszów
17:00
7
Warta Osjaków
Warta II Działoszyn
17:00
7
Start Łubnice
LZS Wydrzyn
17:00
7
GLKS Biała
Orzeł Galewice
17:00
7
2015-09-27
KS Osiek
KKS KURÓW
15:00
8
LKS Masłowice
Orzeł Galewice
17:00
8
LZS Wydrzyn
GLKS Biała
17:00
8
Warta II Działoszyn
Start Łubnice
17:00
8
Prosna Wieruszów
Warta Osjaków
17:00
8
GKS Czastary
Słowian Dworszowice
17:00
8
Rolnik Skąpa
Czarni II Rząśnia
17:00
8
Skrzynex Łaszew
KS Osiek
17:00
8
2015-10-04
KKS KURÓW
Zryw Ożegów
15:00
9
KS Osiek
LKS Masłowice
17:00
9
Zryw Ożegów
Skrzynex Łaszew
17:00
9
Słowian Dworszowice
Rolnik Skąpa
17:00
9
Warta Osjaków
GKS Czastary
17:00
9
Start Łubnice
Prosna Wieruszów
17:00
9
GLKS Biała
Warta II Działoszyn
17:00
9
Orzeł Galewice
LZS Wydrzyn
17:00
9
2015-10-10
Czarni II Rząśnia
KKS KURÓW
15:00
10
LKS Masłowice
LZS Wydrzyn
17:00
10
Warta II Działoszyn
Orzeł Galewice
17:00
10
Prosna Wieruszów
GLKS Biała
17:00
10
GKS Czastary
Start Łubnice
17:00
10
Rolnik Skąpa
Warta Osjaków
17:00
10
Skrzynex Łaszew
Czarni II Rząśnia
17:00
10
KS Osiek
Zryw Ożegów
17:00
10
2015-10-18
KKS KURÓW
Słowian Dworszowice
15:00
11
Zryw Ożegów
LKS Masłowice
17:00
11
Czarni II Rząśnia
KS Osiek
17:00
11
Słowian Dworszowice
Skrzynex Łaszew
17:00
11
Start Łubnice
Rolnik Skąpa
17:00
11
GLKS Biała
GKS Czastary
17:00
11
Orzeł Galewice
Prosna Wieruszów
17:00
11
LZS Wydrzyn
Warta II Działoszyn
17:00
11
2015-10-25
Warta Osjaków
KKS KURÓW
14:00
12
LKS Masłowice
Warta II Działoszyn
17:00
12
Prosna Wieruszów
LZS Wydrzyn
17:00
12
GKS Czastary
Orzeł Galewice
17:00
12
Rolnik Skąpa
GLKS Biała
17:00
12
Skrzynex Łaszew
Warta Osjaków
17:00
12
KS Osiek
Słowian Dworszowice
17:00
12
Zryw Ożegów
Czarni II Rząśnia
17:00
12
2015-10-31
KKS KURÓW
Start Łubnice
13:30
13
Czarni II Rząśnia
LKS Masłowice
17:00
13
Słowian Dworszowice
Zryw Ożegów
17:00
13
Warta Osjaków
KS Osiek
17:00
13
Start Łubnice
Skrzynex Łaszew
17:00
13
Orzeł Galewice
Rolnik Skąpa
17:00
13
LZS Wydrzyn
GKS Czastary
17:00
13
Warta II Działoszyn
Prosna Wieruszów
17:00
13
2015-11-08
GLKS Biała
KKS KURÓW
13:00
14
LKS Masłowice
Prosna Wieruszów
17:00
14
GKS Czastary
Warta II Działoszyn
17:00
14
Rolnik Skąpa
LZS Wydrzyn
17:00
14
Skrzynex Łaszew
GLKS Biała
17:00
14
KS Osiek
Start Łubnice
17:00
14
Zryw Ożegów
Warta Osjaków
17:00
14
Czarni II Rząśnia
Słowian Dworszowice
17:00
14
2015-11-11
KKS KURÓW
Orzeł Galewice
13:00
15
Słowian Dworszowice
LKS Masłowice
17:00
15
Warta Osjaków
Czarni II Rząśnia
17:00
15
Start Łubnice
Zryw Ożegów
17:00
15
GLKS Biała
KS Osiek
17:00
15
Orzeł Galewice
Skrzynex Łaszew
17:00
15
Warta II Działoszyn
Rolnik Skąpa
17:00
15
Prosna Wieruszów
GKS Czastary
17:00
15
2015-11-15
LZS Wydrzyn
KKS KURÓW
11:00
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2015-07-26
KKS KURÓW
4:5
GLKS Biała
zobacz ›
2015-08-02
KKS KURÓW
1:2
Sparta Mokrsko
zobacz ›
2015-08-08
KKS KURÓW
3:2
Start Łubnice
zobacz ›
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Tabela ligowa
A-klasa » Sieradz I
1.
Warta II Działoszyn
9
2.
LKS Masłowice
7
3.
Skrzynex Łaszew
6
4.
Prosna Wieruszów
6
5.
Orzeł Galewice
6
6.
GLKS Biała
6
7.
Warta Osjaków
5
8.
Słowian Dworszowice
5
9.
Czarni II Rząśnia
4
10.
Rolnik Skąpa
3
11.
KS Osiek
3
12.
LZS Wydrzyn
3
13.
GKS Czastary
3
14.
Start Łubnice
2
15.
Zryw Ożegów
0
16.
KKS KURÓW
0
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 4
LKS Masłowice
-
Start Łubnice
GLKS Biała
-
Warta Osjaków
Orzeł Galewice
-
Słowian Dworszowice
LZS Wydrzyn
-
Czarni II Rząśnia
Warta II Działoszyn
-
Zryw Ożegów
Prosna Wieruszów
-
KS Osiek
GKS Czastary
-
Skrzynex Łaszew
Rolnik Skąpa
-
KKS KURÓW
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Dominik Lach
1 bramka
Kamil Łyko
1 bramka
Krzysztof Majchrowski
1 bramka
Mariusz Szewczyk
1 asysta
Michał Majchrowski
1 asysta
Mateusz Wróbel
1 asysta
Mariusz Szewczyk
1 pkt (
0 B + 1 A
)
Krzysztof Majchrowski
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Michał Majchrowski
1 pkt (
0 B + 1 A
)
Kamil Łyko
270 minut
Dawid Golański
270 minut
Krzysztof Majchrowski
270 minut