Zegar

Aktualności

Kryzys trwa!

• autor: dziku, 2015-08-31 10:36

KKS Kurów w trzeciej kolejce ligowej przegrał trzecie spotkanie z rzędu i niestety zamyka ligową tabelę. Mimo prowadzenia 1:0 do przerwy, w końcowym rozrachunku ulegliśmy GKS-owi Czastary 1:3. Po raz trzeci znowu gramy w okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników, co również ma wpływ na wyniki KKS -u.

Pierwsza połowa była dobra w wykonaniu naszej drużyny i w 43 minucie Kamil wyprowadził nas na prowadzenie po podaniu Michała. Wcześniej nie wykorzystaliśmy kilku bardzo dobrych sytuacji, które powinny przynieść nam bramki.

Druga połowa zaczęła się od spokojnej gry obu drużyn. Niestety dla nas później Czastary w odstępie 5 minut zdobywają dwie bramki, co spowodowało że musieliśmy się odkryć. W konsekwencji w doliczonym czasie gry po kontrze goście zdobywają trzecią bramkę i ustalają wynik spotkania.

Martwi fakt że nie zdobyliśmy żadnego punktu i jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli. Nie można się załamywać tylko trzeba zacząć zdobywać punkty. Kolejny mecz zagramy w niedzielę 6 września na wyjeździe w Skąpej z miejscowym Rolnikiem. Początek o godzinie 16.